KAYSERİ

Firmamız randevu saatinde ve randevu tarihinde evlerinizi  titizlikle taşır paketlemelerimiz ücretsizdir ekip arkadaşlarımız tarafından özenle mobilya kurulum sağlanmaktadır.  şehir içi taşımlarınızda % 15 indirim vardır. fiyatlarımız ceplerinize uygundur. eşyalarınıza sigorta ve fatura kesilmektedir bizleri tercih edin eşyalarınız güven altında olsun.

HESAPLI NAKLİYAT

Parça eşyalar da  taşımaktayız. asansörlerimiz sayesinde zaman kaybetmeden  taşınabilirsiniz.  ihtiyacınız olan her türlü taşımamız mevcuttur.

  • OFİS TAŞIMACILIĞI
  • ŞEHİR İÇİ TAŞIMA
  • ŞEHİRLER ARASI TAŞIMA
  • BİRO TAŞIMA
  • OKUL TAŞIMA
  • HASTANE TAŞIMA
  • PARÇA EŞYA TAŞIMA

PROFESYONEL EV TAŞIMA 

Hem cebinize uygun hem ev evinize uygun en ideal taşıma fırsatları bizde mevcuttur. 7/24  bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Kayserinin her yerinden bizimle profesyonel ev taşıma garantisi evden eve taşımacılık. isteklerinizi bizlere bildiriniz. kayserinin her yerine ve tüm 81 illere  ve ilçeye   üstün kalitesiyle taşıma yapmaktayız. 2000 yıllarından beridir bu sektördeyiz ve işimizin ehliyiz  ekip arkadaşlarımız   ile sizlere üstün performanslı  hizmetler vermekteyiz.  ekibimiz alanında uzmandır mobilya söküm ve kurulumunda en üst seviyedeyiz.  her alanında  üstün hizmetle  kadromuzdadır.

EVDEN EVE NAKLİYAT 

şirketimizden memnun kalmadığınız takdirde bizlerle iletişime geçip  paranızı iade ederiz alacağınız hizmetten kefiliz asansörlerimiz  eşyalarınızın hasar görme olasılığını asansörlerimiz ve  uzman ekip arkadaşlarımız sayesinde  yok ediyoruz. eviniz taşınmadan  önce eksperlerimiz tarafından evinizi keşfe gelir ve inceler eşyalarınızın durumuna bakar ve  randevu oluştururuz  her türlü   evden eve nakliyat hizmetlerimiz mevcuttur. şirketimiz müşterilerimize %100 garanti sağlar.

NEDEN ULUSOY NAKLİYATI TERCİH ETMELİSNİZ ?B

% 100 KALİTE

%100 ÖZEN

%100 TİTİZLİK

%100 GARANTİ

%100  UZMAN EKİPLER

%100 PROFESYONEL  ELEMANLAR

%100 EŞYA TOPLAYAN BAYAN ELEMANLAR

ev taşınmaktan korkmayın  sigorta poliçemiz tarafından  imzaladıktan sonra eşyalarınıza sigorta yapılmaktadır.  araçlarımızın içleri özel tasarımdır.  araçlarımız su geçirmez yağmurda karda herhangi bir sorun yaşamazsınız evlerinizden eşyayı aldıktan sonra güzel bir şekilde özenle indirilip asansörlerimiz ile hiç bir problem yaşamayacaksınız. hizmet süresi boyunca kaygılanmanıza dert etmenize gerek yoktur Ulusoy nakliyat ailesi olarak sizleri verdiğimiz hizmetle mutlu edecek ve pişman olmayacaksınız. işimizde samimi ve dürüstüz evden eve hizmetlerimiz çeşitli kapsamlardan geçer. Sizlerin her hangi bir sorunla karşılaşmayacağınıza söz verir ve sözümüzü tutarız.

https://ulusoytrans.com/wp-content/uploads/2021/07/WhatsApp-Image-2021-07-07-at-16.22.44-3-e1625749467261-846x1024.jpeghttps://ulusoytrans.com/wp-content/uploads/2021/07/WhatsApp-Image-2021-07-07-at-16.22.44-3-e1626211045831-150x150.jpegulusoy NakliyatHizmetlerimizhttps://www.evdennakliyateve.com/
KAYSERİ Firmamız randevu saatinde ve randevu tarihinde evlerinizi  titizlikle taşır paketlemelerimiz ücretsizdir ekip arkadaşlarımız tarafından özenle mobilya kurulum sağlanmaktadır.  şehir içi taşımlarınızda % 15 indirim vardır. fiyatlarımız ceplerinize uygundur. eşyalarınıza sigorta ve fatura kesilmektedir bizleri tercih edin eşyalarınız güven altında olsun. HESAPLI NAKLİYAT Parça eşyalar da  taşımaktayız. asansörlerimiz sayesinde zaman kaybetmeden ...