Sigortalı Nakliyat
Kayseri Sigortalı Nakliyat
Ev Taşıma işlemi, büyük bir dikkat, büyük bir özen ve titizlik gerektiren, hata kabul etmeyen ve en küçük bir sorunda, büyük üzüntülere yol açabilecek bir iştir. Eşyalarınıza en az sizin verdiğiniz değer kadar değer veriyoruz, bunun gereği ve göstergesi olarak da taşınma işleminin her aşamasında eşyalarınızın korunmasını sağlıyoruz. Tüm tedbir, dikkat ve titizliğine rağmen, yine de oluşabilecek herhangi bir olağanüstü duruma ve olası kazalara karşı Ulusoy Nakliyat firması olarak eşyalarınızı sigortalama işlemi gerçekleştiriyoruz.

Sigortalı Taşımacılık
Kayseri Sigortalı nakliye firması hizmeti hakkında bilgi edinmek için bizleri arayabilir Kayseri Sigortalı nakliye firması ile ilgili aşağıda ki içeriğimizi inceleyebilir ve bize ulaşabilirsiniz.

2000’yılından itibaren KAYSERİ ‘de ve Türkiye’nin tüm illerin aralıksız olarak Kayseri Sigortalı nakliye firması hizmeti vermektedir. Taşıma yapılacak eşya yoğunluğuna göre her türlü kapasiteye sahip 20’in üzerinde aracımız bulunmaktadır.

Bizim işimiz Kayseri Sigortalı nakliye firması bu konuda uzmanız nakliyat firmaları ve nakliyat şirketleri ile anlaşırken lütfen yetki belgesi sorunuz
Günümüzde pek çok evden eve nakliyat kapsamında sigorta yapan firma bulunmaktadır. Bu gün neredeyse bildiğimiz büyük sigorta firmalarının tamamı bu sigortaları belirli kapsamlar dahilin de yapmaktadır.

Sigortalı nakliyat Kayseri kapsamı maalesef nakliyat firmaları tarafından abartılmakta ve gerçek dışı kapsamlar müşterilere var olarak bildirilmektedir. Mesela taşıma esnasında kırılan herhangi bir mobilya ve ya çizilen bir parçanın sigorta firması tarafından ödenecekmiş gibi tanıtılması haksız çıkar sağlamaktan başka bir amaç değildir.

Bu kandırmaca ile müşteri kırılan eşyanın üzerine düşmeyecek ve nasıl olsa sigorta firması bu hasarı ödeyecek diye firma ile uğraşmayacaktır. Firma işini bitirdikten sonra hiçbir şey olmamış gibi gidecek ve sizlerden ücretini alacaktır. Sizler ise sigorta firmasını aradığınızda sigortaya bağlı kapsamları önererek şok içinde olacaksınız ve maalesef dolandırılmış olduğunuzu yeni öğrenecektiniz.

Gelelim sigorta kapsamlarına; Bu kapsamlar aslında hepimizin sandığının aksine işçi hasarı diye tabir edeceğimiz kırılma çizilme gibi hasarları kapsamamaktadır. Kapsam maalesef çok dar olmaktadır. Eşyalarınız kamyona yüklenme aşamasından sonra kamyon kapakları kapatılır ve kamyonun yola çıkması ile sigorta kapsamı başlar.

Aracın yola çıkması ile kaza ,yangın doğal afetler ve aracın yanması devrilmesi gibi durumlarda sigorta firması size eşyanızın başına gelebilecek her türlü hasarı ödemektedir. Sigortanın bütün kapsamı az önce anlattığımız kadar olmakta ve herhangi kişi ve ya kuruluştan aldığınız bilgiler bunun dışında ise gerçeği yansıtmamaktadır.

Bu yüzden her zaman dediğimiz gibi sizlerde hiçbir kimseye inanmayarak en doğrusunu yapın ve bir sigorta acentesi ile görüşme yapınız. Muhakkak ki sizlere en doğru ve güncel bilgiyi verecek olan kesinlikle onlardır.


Sigortalı Nakliyat
Nakliyat işleminde sigorta büyük önem taşımaktadır. Firmamız, sizlere sigortalı nakliyat hizmetini vermektedir. Bu sayede paketleme sırasında veya nakliyat sırasında eşyalarınızın başına bir şey gelir ise bunu firmamız karşılamaktadır. Bizim için sizlerin firmamıza olan güveni çok önemlidir. Bizlere güvenmeniz için sizlere en iyi şekilde sigortalı nakliyat hizmetini vermekteyiz.
Firmamız sizin isteğiniz doğrultusunda nakliyat işleminizi dilediğiniz zaman gerçekleştirir. Bu nakliyat işleminde eşyalarınız sigortalanmaktadır. Bu sebeple taşınma hizmeti verilmeden önce eşyaların ederi hesaplanır ve daha sonra taşınma işlemi gerçekleştirilmektedir. Nakliyat sırasında eşyalarınız kırılır veya hasar görür ise sigorta kapsamında olan eşyalarınızın masrafını firmamız karşılayacaktır. sigortalı nakliyat hizmetini gerçekleştirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.