Melikgazi Evden Eve Nakliyat/05321518362

Melikgazi Ulusoy Evden Eve Nakliyat, kurulmuş olduğu günden bugün’e Kayseri’de uzman, sigortalı ve garantili evden eve nakliyat hizmeti sağlamaktadır.

Profesyonel bir evden eve nakliyat için her zaman uzman bir evden eve taşıma firması tercih ediniz. İster şehir içi olsun ister şehirlerarası, ev eşyalarınızın taşınırken güvenilir bir şirket ile taşınması eşyalarınızın zarar görme olasılığını düşürür.

Evden eve nakliyat ilkelerimiz

Evden eve nakliyat hizmetlerinde bizler için en önemlisi müşterimizin bir sonraki taşınmasında ayrı bir firmadan teklif almaya ihtiyaç duymaması, direk olarak bizi araması ve arkadaşlarına, eşine dostuna bizi öneri etmesidir.

Şirketimiz güncel teknolojileri yakından takip ederek taşımacılık piyasasında hizmet çıtasını gün geçtikre yükseltmektedir. Kendimize olan güven ve sunduğumuz hizmeti sağlamakta olan tek şey siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyetidir. Kayseri’de evden eve taşıma firmaları dendiğinde Ulusoy Nakliyat’ın akla gelmesi tesadüf değil başarıdır. Evde eve nakliyat dendiğinde ismimizin ilk akla gelen firma olduğundan dolayı kendimizle övünüyoruz. Kayseri’de evden eve taşıma piyasasında 2000 den beri hizmet sunan Ulusoy taşımacılık’ın tek amacımı evden eve taşıma hizmetlerinde güvenli taşımayı siz müşterilerimize yaşatmaktır. Kayseri’de 24 adet çelik kasalı araç ve alanında uzman 20 kişiden oluşan Profesyonel ekibimizle günün 24 saati hizmetinizdeyiz.

Her aracımızda bir ekip yer alıyor olup her ekipte bir mobilyacımız yer alıyordır. Bu mobilyacımız çok büyük bir titizlikle demontaj ve montaj işlemlerini yapmaktadır.

Paketleme konusunda nelere dikkat edilmeli?

Nakliyat Öncesi Yapılması Gerekenler

2 çeşit evden eve taşıma hizmeti vardır. Bunlar:

1-) Standart Evden Eve Nakliyat : tarafımızdan telefon ile teklif alırken her zaman standart evden eve taşıma için fiyat verilmektedir. Peki ama standar evden eve taşıma nedir? Standart evden eve taşıma demek müşterinin evinde yer alan kılık, kıyafet ve diğer ufak tefek eşyalarını ve dolap içlerini kolilemesi manasına gelir. Müşterinin evinde kalan diğer kaba eşyalar (Koltuk, kanepe, dolap, tv ünitesi) elemanlarımız tarafından sökülerek paketlenir.

2-) Toplamalı evden eve nakliyat : toplamalı diye hitap edilen evden eve nakliyat işlemlerini genel olarak evini kolilemek için vakti olmayan ya da bu işlemlerin müşterilerimize sağlık açısından kendine zararlı olabilecek durumlarda evde yer alan A dan Z’ye tüm eşyalar şirket elemanlarımız tarafından kullanılmamış paketleme malzemesi kullanılarak ambalajlanmaktadır.

Her ne kadar iki nakliyat türü sigortalı şekilde gerçekleştirilsede aralarında ortalama 300 – 500 TL lik fark oluşmakta.

Kayseri’de Evden eve taşımacılık öncesi tercih edeceğiniz taşımacılık firmasını muhakkak iyi araştırın. Melikgazi nakliyat şirketlerinin içerisinde pek çok belgesiz, korsan çalışan firma yer alıyor olup bu firmalarla yapılan nakliyatlar genel olarak ucuz ve vasat olur.

Profesyonel bir nakliyat için muhakkak kendiniz’de hesaplama yapınız. Örnek olarak 2+1 bir evin taşımacılığında en az 4 kişi hizmet etmektedir, bu 4 kişinin günlük yevmiyesini 100 liradan hesapladığımızda 400 lira sırf işçilik masrafı vardır. İşçilik masrafı dışında ortalama 100 liralık paketleme malzemesi kullanılır. Ayrıca taşımacılık işletmesinin ortalama 60.000 TL lik bir aracı size bir günlüğüne tahsis ettiğini düşünecek olursanız ortalama 700 – 800 TL gibi bir fiyatı göz önünde bulundurmalısınız.

Peki ama size 400 ya da 500 Liralık fiyat teklifinde bulunan firmalar bu işi nasıl yapıyor? Ucuz fiyat teklifinde bulunan korsan firmalar evvela vergi ödemedikleri gibi alanında uzman olmayan kişilere evden eve nakliyat yaptırmak istemektedirler. Bir inşaat işçisinin yapacağı evden eve taşıma’ın ne derece daha sağlıklı olabileceğini göz önünde bulundurmanız halinde tercihiniz belli olacaktır.

Melikgazi evden eve nakliyat hizmetleri için bedava dağıttığı expertiztiz hizmeti sunmaktayız. Ücretsiz expertiz taleplerinizi 05321518362 nolu telefona iletebilirsiniz. Melikgazi evden eve nakliyat maliyetleri hakkında daha fazla bilgi ve hizmet hakkında bilgi edinmek için’de bizleri arayabilirsiniz.

https://ulusoytrans.com/wp-content/uploads/2021/06/WhatsApp-Image-2021-06-18-at-16.43.26-1-e1624218280789-639x1024.jpeghttps://ulusoytrans.com/wp-content/uploads/2021/06/WhatsApp-Image-2021-06-18-at-16.43.26-1-e1624218280789-150x150.jpegulusoy NakliyatHizmetlerimizevden eve nakliyat,Melikgazi Evden Eve Nakliyat/05321518362
Melikgazi Evden Eve Nakliyat/05321518362 Melikgazi Ulusoy Evden Eve Nakliyat, kurulmuş olduğu günden bugün’e Kayseri’de uzman, sigortalı ve garantili evden eve nakliyat hizmeti sağlamaktadır. Profesyonel bir evden eve nakliyat için her zaman uzman bir evden eve taşıma firması tercih ediniz. İster şehir içi olsun ister şehirlerarası, ev eşyalarınızın taşınırken güvenilir bir şirket ile taşınması eşyalarınızın zarar görme olasılığını düşürür. Evden eve nakliyat ilkelerimiz Evden eve nakliyat hizmetlerinde bizler için en önemlisi müşterimizin bir sonraki taşınmasında ayrı...