KOCAELİ PROFESYONEL EVDEN EVE NAKLİYAT 

Kocaeli ve  tüm illere hizmetlerimiz mevcuttur siz kıymetli müşterilerimiz   20 yıldır sizlere en güzel şekilde hizmet vermekteyiz eşyalarınızın her birine ayrı ayrı paketleme sigortalı taşımacılık sağlamaktayız  sizler bizlerin en önemli müşterilerisiniz  eşyalarınızı paketlenmesi sökülmesi  tamamen bizlere ait olmakla beraber taşıma esnasında sizlere çay kahve vermekteyiz .

KOCAELİ  UZMAN EKİP

Uzman ekiplerimiz ile sizlere profesyonel taşıma    sağlamaktadır eşyalarınızı özel paketlemeler yapmaktayız. paketlenmede istediğiniz renkte paketlemeler ve ambalajlarımız mevcuttur. istediğiniz eşyayı istediğiniz saatte ve istediğiniz tarihte taşıma sağlamaktayız.  işlerimizi  en uygun fiyatlı şekilde yapmaktayız siz müşterilerimizin sağlığı için tüm çalışanlarımızın aşıları tamdır.

 

KOCAELİ PROFESYONEL TAŞIMA 

Profesyonel  taşınmanın tek adresi Ulusoy evden eve nakliyat ailesi  olarak sizlere  en güzel ve en kaliteli hizmeti verebilmek adına ellerimizden gelenin fazlasını yapmaktayız siz kıymetli  müşterilerimiz  bizlere istediğiniz hizmeti söylemekte özgürsünüz sizin isteklerinize uygun şekilde ev taşımasını yapıyoruz araçlarımızın içleri ev taşımaya uygun şekilde tasarlanmıştır. çiçek ve saksılarınız için özel bölmelerimiz mevcuttur bizleri tercih edin pişmanlık yaşamayın.

 

KOCAELİ  EVDEN EVE NAKLİYAT 

Nakliyemiz tüm illere ve ilçelere hizmeti mevcut olmakla beraber bizleri tercih eden siz kıymetli müşterilerimize çay kahve  ikramımızdır mobilya sökümü kurulumu, buzdolabı , çamaşır makinesi Televizyon kurulumu tamamen bizim ekip arkadaşlarımız tarafından özel şekilde kurulumları sağlanmaktadır ve sizlerden + bir ücret istemiyoruz. bizleri tercih eden müşterilerimiz pişmanlık yaşamıyor.

KOCAELİ ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT 

Şehir içi ve şehirler arası taşımalarımızda bizleri tercih eden müşterilerimize 2. taşımalarında %20 indirim sağlamaktayız.  asansörlerimiz  sayesinde  sizlere en güzel hizmet verebilmek bizim boynumuzun borcudur.  bizleri tercih eden  müşterilerimize  şirketimizin hediyesi olan kullandıkça bizi hatırlamanız için   ev saati hediye ediyoruz eşyalarınızın paketlenmesi kurulumu tamamen şirketimize aittir.  bizleri tercih eden siz kıymetli müşterilerimiz bizlerden  aldığınız hizmetten  memnun kalacaksınız memnun kalmadığınız takdirde sizlere ücretleriniz geri iade yapmaktayız . evlerinizin en muhteşem ve kaliteli taşınmasını istiyorsanız bizleri tercih etmelisiniz kalitenin tek adresi Ulusoy nakliyattır. Ulusoy nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin eşyaları bizler için çok kıymetlidir her şey söz verdiğimiz şekilde gerçekleşecektir.

 

 

https://ulusoytrans.com/wp-content/uploads/2021/07/WhatsApp-Image-2021-07-15-at-15.08.06-e1626351435254.jpeghttps://ulusoytrans.com/wp-content/uploads/2021/07/WhatsApp-Image-2021-07-15-at-15.08.06-e1626351435254-150x131.jpegulusoy NakliyatHizmetlerimizhttps://www.evdennakliyateve.com/
KOCAELİ PROFESYONEL EVDEN EVE NAKLİYAT  Kocaeli ve  tüm illere hizmetlerimiz mevcuttur siz kıymetli müşterilerimiz   20 yıldır sizlere en güzel şekilde hizmet vermekteyiz eşyalarınızın her birine ayrı ayrı paketleme sigortalı taşımacılık sağlamaktayız  sizler bizlerin en önemli müşterilerisiniz  eşyalarınızı paketlenmesi sökülmesi  tamamen bizlere ait olmakla beraber taşıma esnasında sizlere çay kahve vermekteyiz...