EŞYA  PAKETLEME NAKLİYAT 

Kayseri de, 2000 yılarından itibaren firmamız siz kıymeti müşterilerimize hizmet  vermektedir. Kayseri ve tüm il ve ilçelerin temel yapı   taşı olmaya geldik nakliyatımız şehir içi şehirler arası hizmet vermektedir. personellerimiz bizimle ailedir 20 yıldır bizlerle çalışmaktadır tüm, ekip arkadaşlarımız son derce eğitimli ve tecrübelidir.

EŞYA DEPOLAMA NAKLİYE 

Eşyalarınızı  toplanmasına sizler ellerinizi bile sürmüyorsunuz Ulusoy nakliyat olarak bayan ekip arkadaşlarımız eşyalarınızı topluyor , mutfak , bardak, tabak vb.  gibi kırılacak  vb. eşyalarınızı toplayıp.  diğer ekibimiz. eşyalarınızı 2 kat sarıp paketler   özel  tasarlanmış olan araçlarımıza eşyalarınızı yüklüyoruz dilediğiniz zaman sizlere teslimatını sağlıyoruz eğer ,eşyalarım 2  hafta sonra şu tarihte şu saate gelecek   derseniz istediğiniz tarihte sizlere teslimat yaparız eşyalarınız depolarımızda çok güvenli şekilde muhafaza edilecektir. her eşyaya sigorta ve fatura kesimi sağlanmaktadır. 81 İlde problemsiz şekilde taşınmalarımız olur.

 

ASANSÖRLÜ OFİS TAŞIMA  

Asansörlerimiz ultra hızı sayesinde zamanınızdan tasarruf ediyorsunuz  firmamızın asansörleri son derece modern ve kalitelidir. Sizlere sunmuş olduğumuz taşıma  sigortalıdır. her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda hemen  şirketimiz devreye girip problemi anında çözüyoruz bizim nakliyemiz çözüm odaklı çalışmaktadır. Nakliyemiz son derece modern ve yeniliklere açıktır dilediğiniz yada istediğiniz taşınma hizmetini bizlere  sunabilirsiniz..

 

KALİTELİ HİZMETLER

Her araç başına 2 ekip sunmaktayız 1. bayan  ekip arkadaşlarımız evlerinizin toplanmasını sağlarken 2. gurup ekip arkadaşlarımız da evlerinizin eşyalarını son derece kaliteli ve özenli şekilde paketleme yapar. Eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde alır sorunsuz şekilde kurulumu sağlanır. Tam anlamıyla etkili bir hizmet arıyorsanız bizim nakliyemiz son derece uygundur bizlerden bilgi almak için günün her saatinde bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Eşyalarınızın temizliği silinmesi için boşa zamanınızdan  çalmayın ekip arkadaşlarımız sayesinde temizlenme süresinizi en aza indirmekteyiz.  bir ev eşyasının taşınmasında ekip arkadaşlarımız  toplamda 5 kişidir temizlik  için ise 3 kişi gelmektedir mobilya kurulum ve söküm için 4 kişi gelmektedir Bizim işlerimiz son derce kaliteli ve özenli ve temizdir  yaptığımız işten önce  sizin mutlu olmanız  bizim öncelliğimizdir sizleri mutlu ve güler yüzlü görmek bizlerin boynunun borcudur. işimize verdiğimiz  kıymet, özen ,titizlik ile sizlerin aldığı memnuniyet  paraleldir .

https://ulusoytrans.com/wp-content/uploads/2021/07/WhatsApp-Image-2021-07-02-at-21.15.21-3-e1626211412607.jpeghttps://ulusoytrans.com/wp-content/uploads/2021/07/WhatsApp-Image-2021-07-02-at-21.15.21-3-e1626211412607-150x150.jpegulusoy NakliyatHizmetlerimizhttps://ulusoytrans.com/,https://www.evdennakliyateve.com/
EŞYA  PAKETLEME NAKLİYAT  Kayseri de, 2000 yılarından itibaren firmamız siz kıymeti müşterilerimize hizmet  vermektedir. Kayseri ve tüm il ve ilçelerin temel yapı   taşı olmaya geldik nakliyatımız şehir içi şehirler arası hizmet vermektedir. personellerimiz bizimle ailedir 20 yıldır bizlerle çalışmaktadır tüm, ekip arkadaşlarımız son derce eğitimli ve tecrübelidir. EŞYA DEPOLAMA NAKLİYE  Eşyalarınızı  toplanmasına...